Langer Jan
(Steve)
Univerzální hráč, spoluzakladatel klubu, pokladník a místopředseda dokáže dostat příspěvky ze všech členů mužstva.Hráč, který dokáže pracovat velmi dobře pro   mužstvo.Dává míň gólů, ale hodně jich připravuje.Dokáže se za mužstvo i poprat
Schloger Jan
(Ridd)
Univerzalní hráč, spoluzakladatel ,,B“ mužstva, v sezóně 2001-2002 jeho nejlepší střelec a hráč. Žádný zapas pro něho není prohraný.Jeho moto zní můžu zase projít přes tři..
Ehl Tomáš
(Elík)
Vytříbený technik, přivedl do klubu velkého sponzora, umí zápasy kupovat i rozhodovat na hřišti. Dává góly a hodně jich připravý muže hrát v obraně i v útoku jenom do branky nesmí
Kňazeje Luboš Vynikajicí golman. Zahrál si i druhou celostátní ligu za Údolí hladu. Jistota zadních řad a při penaltových rozstřelech na turnajích.
Vlček Martin
(Vlčák)
Hráč ze kterého se stal výborný brankář, který to umí i nohama. Jeho náběhy na rohy jsou pověstné. Dokáže vyburcovat hráče
Pilař Josef
(Pilous)
Mladý hráč,talent, ale potřeboval by více trénovat a hrát zápasy snad se polepší
Koutník Josef
(Chloupek)
Může nastupovat jenom v obraně, ale jeho útoky z druhé vlny jsou dosti překvapivé. Rozhodl semifinále turnaje Plačice Cup 98.Obešel Pavla Sulka a nekompromisně zavěsil pod břevno.
Schloger David Je stejný jako jeho brácha v jeho letech. Potřebuje ještě herně vyzrát.Jinak když ho někdo na hřišti naštve tak ať se bojí o kosti.
Sedláček Miroslav
"DJ"
Maskot mužstva, který po jediné úspěšné sezóně pověsil kopačky na hřebík.. A jediný gól vstřelil na DJ CUPu z penalty.
Dalecký Michal
(Dali)
Nejlepší útočník ,,B“ mužstva má úžasný tah na branku ránu jako z děla.Když starší hráči nemůžou tak se za ně i vrací bránit.
Morávek Jiří
(Hejkal)
Někdy víc hýká než hraje, ale fotbal umí náramně jeho trestňáky a přihrávky mají oči
Jech Rostislav
(Rosťa)
Je to hráč který umí hrát všude i v brance hraje srdcem a i když je slabší v poli tak to u sklenky dobrého vína dožene
Langer Petr
(Eifel)
Více než dvoumetrový hráč hodící se spíše na basketbal. Ale když se dostane do šance tak ji promění a tím je pro mužstvo potřebný.
Lokvenc Tomáš
(Lokva)
Umí hrát fotbal stejně dobře jako přesvědčit holky, že jsou jeho známé. Rozhoduje důležité zápasy pěknými brankami a přihrávkami
Blažek Tomáš
(Bláža)
Náš trenér a spoluhráč. Hráč s vynikající technikou a taktikou.Má toho hodně za sebou.Vyhrál celostátní ligu i pohár.Hrál PMEZ ve futsale a dostal se i do reprezentace.Mnozí ho pokládají za nejlepšího hráče hradecka. Jinak je to hrozný lenoch.
Krejčí Vlastimil Stejně rychlí a důrazný na hřišti i u piva.
Novák David Posila na post brankáře po po prvním odehraném zápase se dá charkterizovat jako vynikající.
Sýkora Jan
(Sejky)
Poslední letní posila. Výborně technicky a rychlostně vybavený útočník, který spoustu šancí vypracuje i zakončí.

made by radecacek